Труба технічна

Фірма «Платмодерн» виробляє широкий асортимент високоякісних поліетиленових труб, що застосовуються в різних сферах домашнього та промислового господарства.

Завдяки своїм технічним характеристикам, поліетиленові труби з кінця XX ст. все частіше використовують під час монтажу систем водопостачання, технічного водовіведення, систем захисту електромереж та мереж зв`язку. Пластикові труби в 2–4 разів легші, ніж металеві або азбестоцементні, вони стійкі до корозії і дії багатьох агресивних хімічних речовин, гнучкі, мають низьку теплопровідність, дуже гладку внутрішню поверхню, їх легко обробляти і монтувати.

Труби технічні виробництва фірми «Платмодерн» призначені для будівництва зовнішніх і внутрішніх трубопровідних мереж, безнапірних каналізаційних стоків, трубопроводів водопостачання (не питної), а також для захисту силових електричних кабелів від механічних пошкоджень (прихована, у тому числі підземна прокладка), для прокладки кабеля зв'язку (зовнішньої телефонної каналізації), для внутрішнього антикорозійного захисного шару в сталевих безнапірних трубопроводах згідно з ДСТУ Б В.2.7-151: 2008.

Основні переваги даного типу труб:

Екологічність

Полімерні труби оптимально відповідають сучасним екологічним вимогам. Їм властиві довговічність, надійність в експлуатації і прекрасні екологічні характеристики. Якість води, що транспортується полімерними трубопроводами, на кілька порядків вища, ніж у водопровідних системах з інших матеріалів. Поліетиленові труби мають термін експлуатації в кілька разів більший, ніж аналогічних з металу або азбестоцементу, стійкі до більшості агресивних середовищ.

Зручність під час монтажу

Поліетиленові труби економічні в транспортуванні і монтажі - скручуються в бухти, в 2-4 рази легші металевих, а з'єднання поліетиленових труб не вимагає ніяких додаткових витратних матеріалів (ізоляції, електродів). Трубопровід можна прокладати методом протягування. Висока гнучкість, яка дозволяє виконувати повороти траси методом вигину, в той же час, зварювання в стик для поліетиленових труб менш затратне, простіше і займає менше часу, ніж для металевих. При з'єднанні труб з поліетилену можуть використовуватися терморезисторні фітінги, при цьому процес зварювання значно прискорюється і спрощується. Для поліетиленових трубопроводів існує можливість їх багаторазового використання при низьких витратах повторного монтажу.

Безпека та довговічність

У той же час, поліетиленові труби забезпечують більший комфорт і безпеку при експлуатації, ніж труби з інших матеріалів. Вода, при замерзанні всередині труби з поліетилену низького тиску, не пошкоджує її, а напірні трубопроводи з поліетилену низького тиску витримують змінні навантаження від грунту, навіть під час землетрусів. Гарантія експлуатації труби до 50 років. Все це вдається забезпечити завдяки наявності на фірмі “Пластмодерн” відділу технічного контролю, що проводить лабораторні випробування з метою перевірки відповідності нормам ДСТУ.

Економічність

Поліетиленові труби вигідно відрізняються своєю низькою ціною, вартістю їх монтажу та транспортування, що гарантує додаткову рентабельність будь-якого будівництва.

Зовнішній діаметр труби , мм      
«СЛ» - середньолегкий «С» - середній «Т» - важкий
Товщина стінки

(мм)

Товщина стінки

(мм)

Товщина стінки

(мм)

Ø16

- - 2,0

Ø20

- - 2,0
Ø25 - 2,0 2,3
Ø32 - 2,0 3,0
Ø40 - 2,3 3,7
Ø50 - 2,9 4,6
Ø63 - 3,6 5,8
Ø75 2,9 4,3 6,9

Прайс-лист