Труба водопровідна

Фірма «Платмодерн» виробляє широкий асортимент високоякісних поліетиленових труб, що застосовуються в різних сферах домашнього та промислового господарства.

Завдяки своїм технічним характеристикам, поліетиленові труби з кінця XX ст. все частіше використовують під час монтажу систем водопостачання, технічного водовіведення, систем захисту електромереж та мереж зв`язку. Пластикові труби в 2–4 разів легші, ніж металеві або азбестоцементні, вони стійкі до корозії і дії багатьох агресивних хімічних речовин, гнучкі, мають низьку теплопровідність, дуже гладку внутрішню поверхню, їх легко обробляти і монтувати.

Труби для водопостачання фірми «Пластмодерн» можуть використовуватися для будівництва зовнішніх і внутрішніх мереж (водопроводів, артезіанських свердловин, систем меліорації, самопливних і напірних каналізаційних колекторів). Труби СЛ-середньолегкі, С-середні і Т-важкі розраховані на тиск Р, рівний відповідно 0.6 Мпа (6 кгс / см²), згідно ДСТУ Б В.2.7-151: 2008. Питні напірні труби мають сертифікат якості і допущені Міністерством охорони здоров'я України для використання в господарсько-питному водопостачанні.

Основні переваги даного типу труб:

Екологічність

Полімерні труби оптимально відповідають сучасним екологічним вимогам. Їм властиві довговічність, надійність в експлуатації і прекрасні екологічні характеристики. Якість води, що транспортується полімерними трубопроводами, на кілька порядків вища, ніж у водопровідних системах з інших матеріалів. Поліетиленові труби мають термін експлуатації в кілька разів більший, ніж аналогічних з металу або азбестоцементу, стійкі до більшості агресивних середовищ.

Зручність під час монтажу

Поліетиленові труби економічні в транспортуванні і монтажі - скручуються в бухти, в 2-4 рази легші металевих, а з'єднання поліетиленових труб не вимагає ніяких додаткових витратних матеріалів (ізоляції, електродів). Трубопровід можна прокладати методом протягування. Висока гнучкість, яка дозволяє виконувати повороти траси методом вигину, в той же час, зварювання в стик для поліетиленових труб менш затратне, простіше і займає менше часу, ніж для металевих. При з'єднанні труб з поліетилену можуть використовуватися терморезисторні фітінги, при цьому процес зварювання значно прискорюється і спрощується. Для поліетиленових трубопроводів існує можливість їх багаторазового використання при низьких витратах повторного монтажу.

Безпека та довговічність

У той же час, поліетиленові труби забезпечують більший комфорт і безпеку при експлуатації, ніж труби з інших матеріалів. Вода, при замерзанні всередині труби з поліетилену низького тиску, не пошкоджує її, а напірні трубопроводи з поліетилену низького тиску витримують змінні навантаження від грунту, навіть під час землетрусів. Гарантія експлуатації труби- до 50 років. Все це вдається забезпечити завдяки наявності на  фірмі «Пластмодерн» відділу технічного контролю, що проводить лабораторні випробування з метою перевірки відповідності нормам ДСТУ.

Економічність

Поліетиленові труби вигідно відрізняються своєю низькою ціною, вартістю їх монтажу та транспортування, що гарантує додаткову рентабельність будь-якого будівництва.

Зовнішній діаметр труби,

мм

«С» - середній
Товщина стінок (мм)
Ø 20 2,0
Ø 25 2,0
Ø 32 2,0
Ø 40 2,3
Ø 50 2,9
Ø 63 3,6
Ø 75 4,3

Труби типу «С» з діаметрами 20-110 мм включно поставляються в бухтах (50-300 м).


Прайс-лист