Плівка технічна

Технічна плівка - отримується шляхом вторинної переробки поліетилену з додавання пігментів, стабілізаторів та інших добавок. Термін служби даних плівок 1-2 роки.

Переваги:

Легкість, стійкість до механічних впливів, хімікатів, вітру, сонячних променів, різких перепадів температур і атмосферних опадів. Технічна плівка є універсальною в застосуванні.

Сфери застосування плівки:

  • Будівництво.

У будівництві плівка використовується для захисту та ізоляції будівельних конструкцій, для різних будівельних робіт (фасадних, фундаментних, покрівельних і обробних), а також для захисту від вітру. При будівництві доріг плівку використовують для розділення шарів дорожнього полотна;

  • Сільське господарство.

У сільському господарстві даний тип плівки застосовується для мульчування грунту, укриття силосних ям (тому часто називається силосною); рідше - через низьку проникності сонячного світла - як покриття для теплиць, сінажів і парників;

  • Упаковка продукції.

Технічна плівка є гарною упаковкою для нехарчових продуктів в тому випадку, коли не потрібна висока прозорість матеріалу. Наприклад, для ящиків, будівельних матеріалів або меблів.