Плівка полівінілбутираль

Полівінілбутираль являє собою смолу, яка в основному використовується для склеювання матеріалів, що вимагають сильного зв'язку, має оптичну прозорість, адгезію до більшості поверхонь, міцність і гнучкість. Фірма «Пластмодерн» є розробником технологічного процесу виробництва унікальних плівок з полівінілбутираля (ПВБ), які використовуються для виробництва безпечного скла "ТРИПЛЕКС". Безпечне скло, що використовується в транспортній промисловості (лобове скло автомобілів, залізничного рухомого складу, літаків, суден і т. п.) та архітектурі (вікна та фасади будинків) містить внутрішній шар ПВБ плівки, що з'єднує між собою панелі зі скла. Процес склеювання відбувається під дією температури та тиску. В даних умовах ПВБ плівка стає оптично прозорою і зв'язує між собою два листи скла. Після завершення процесу триплексації, ламіноване скло є єдинем цілим.

На практиці проміжний шар забезпечує такі корисні властивості безпечного скла:

1) висока ударостійкість скла;

2) розбиваючись, скло не розлітається на шматки, а лишається у площині конструкції;

3) триплекс володіє високими показниками шумової і теплоізоляції, а також вибіркової проникливості для світлових хвиль (ламіноване скло майже не пропускає ультрафіолетові промені).

В даний час наша фірма пропонує плівки полівінілбутиральні (ПВБ):

  • Автомобільні та архітектурні плівки власного виробництва, шириною до 1630 мм і товщиною 0.20 - 1,56 мм, в тому числі прозорі і тоновані відповідно до ТУ У 16401787.003-99.

Паші переваги відносно інших виробників наступні:

При роботі з нашими клієнтами ми маємо можливість здійснення індивідуального підходу: залежно від вимог, специфіки і умов виробництва можемо коригувати властивості пропонованої плівки. Тільки у нас пропонована плівка завжди високої якості і має дуже прийнятну ціну, адже виготовляється за особливою технологією. Ретельна перевірка пропонованих плівок в технологічному циклі практично виключає брак продукції при конвеєрному принципі виробництва.