Industrial packaging films

Heat shrinkable film is a modern packaging polymer material for packaging food or industrial goods, using heat shrinkable machines. Heat-shrinkable film shrinks under the influence of temperature, repeating the shape of the object, without deforming the products. This process is called heat shrinkage. The product is wrapped by film, then briefly treated with hot air. As a result of heating and further cooling, the heat-shrinkable film coats the product.

The main characteristics of the heat-shrinkable film are the coefficient of shrinkage and stress. Shrinkage coefficient (degree of shrinkage) is the ratio of linear dimensions before and after thermal convergence. Shrinkage stress is the stress that occurs in the heat-shrinkable film when heated. The shrinkage stress is determined by the thickness of the shrink film, the material from which it is made, the temperature and duration of heating.

Стретч плівка - найпопулярніший пакувальний матеріал, який широко використовується у транспортуванні, фасуванні та зберіганні продукції. Виробляється плівка з лінійного поліетилену низької густини (LLDPЕ).
Стретч плівка завдяки високій еластичності дозволяє надійно закріпити окремі одиниці товару в загальній упаковці. Крім того, саме ця властивість обумовлює її високу міцність на розрив. Сфера застосування стретч плівки надзвичайно широка. Будь-яка продукція, що вимагає транспортування і зберігання може бути упакована такою плівкою. Відмінною особливістю стретч плівки є її здатність до розтягування з оборотним ефектом. Під час обмотування палети плівка піддається розтягуванню, при цьому за рахунок прагнення плівки повернутися в початковий стан виникає «утримувальна» сила, яка забезпечує скріплення вантажу. Ще одна корисна властивість стретч плівки — прилипання шарів один до одного, завдяки чому можна зробити не тільки щільну, а й герметичну упаковку.
Залежно від способу застосування, стретч плівка поділяється на машинну (автоматичну) й ручну. Машинна стретч плівка призначена для пакування за допомогою спеціальних машин (палетайзерів). Закріплення продукції на палетах відбувається шляхом ротаційного обмотування груп товару. Ручна стретч плівка дозволяє пакувати вантаж на палетах, піддонах невеликі обсяги продукції та переупаковувати продукцію без застосування додаткового обладнання. Ручний стретч — незамінний матеріал для промислового і побутового використання під час ремонту, переїзду та зберігання речей.
Залежно від товщини, плівка рекомендована до використання для різних цілей:
  • 17 мікрон - для кріплення звичайних вантажів,
  • 20 мікрон - для кріплення великогабаритних важких вантажів і предметів, що мають гострі краї,
  • 23 мікрони - для кріплення надважких вантажів, таких як кам’яні блоки й бордюрна плитка.
Плівка з антистатиком - це пакувальний матеріал, що володіє здатністю розсіювати статичну електрику, яка виникає на поверхні предметів в результаті їх тертя один об одного.

Плівка застосовується:

  • При транспортуванні електроприладів, щоб уникнути можливості накопичення статичної електрики, яка негативно впливає на внутрішні плати пристроїв,
  • В хімчистках, при упаковці одягу.
Полістірольна стрічка та листи.
Наша компанія виготовляє і реалізує полістирольну стрічку і полістирольні листи, для сучасної безпечної і презентабельної упаковки.
З полістирольної стрічки виготовляють лотки для яєць, коррекси, контейнери, ланчбокси,тару для упаковки м'ясних, молочних та інших харчових продуктів.
Полістирол - стабільний матеріал, що легко піддається обробці, добре формується при високій температурі.
Листи полістиролу одержують шляхом плоскощілинного екструдування гомогенізованого розплаву полімеру. Наша екструзійна лінія має можливість випускати багатошарову полістирольну стрічку, що дає можливість забарвлювати шари в різні кольори. Максимальна ширина полістірольної плівки до 980 мм. Товщина - від 0,18-1,50 мм.
Полістирольна плівка намотується в рулони на поліетиленові шпулі ТУ 6-05-1609-77 або картонні ТУ 13-0287151-23-94, з внутрішнім діаметром 76 мм. Стрічка може бути забарвлена практично в будь-який колір.


З кожним клієнтом ми співпрацюємо по індивідуальній програмі, щоб співпраця була вигідною для обох сторін.

Тришарова, чорно-біла поліетиленова плівка з кольоровим друком, для пакування молочних продуктів  широко використовується в молочній промисловості, для упаковки молочних продуктів.

Товщина таких плівок - 70-90 мкм. Кожен з шарів має своє призначення і містить спеціальні добавки.
Чорний шар створює бар'єр від проникнення світла і значно продовжує термін зберігання молочної продукції. Залежно від обраної технології цей шар може бути внутрішнім або контактують з продуктом.
Білий зовнішній шар призначений для яскравої повноколірного друку з використанням найсучасніших поліграфічних технологій. В цей же шар вводиться спеціальна добавка, яка підвищує «слизькість» плівки, що важливо для роботи на сучасному пакувальному обладнанні.
Якщо внутрішній шар - чорний, то шар, що контактує з молоком, є прозорим і виконується з чистого, хімічно нейтрального поліетилену.
В упаковці з одношарової плівки пастеризоване молоко зберігається 36 годин, в упаковці з чорно-білої плівки - від 72 до 120 годин.