Шифер

Металополімерний шифер “Metalpolymer Roofing Cover”
Фахівці компанії «Пластмодерн» після комплексного аналізу існуючих покрівельних матеріалів створили надійну, естетичну і функціональну покрівлю. Нашою компанією був розроблений металополімерний шифер «Метапласт», який призначений для облаштування скатних покрівель будівель і споруд, навісів, стінових огороджень і конструктивних елементів, зовнішньої обробки житлових, виробничих, громадських і побутових приміщень.

Випускається полімерний шифер плоским і хвильовим. Хвильовий шифер використовується для зовнішнього облицювання стін та перекриття покрівель, а плоский - для внутрішньої обшивки стін і стель. Матеріал успішно використовується як на покрівлях житлових будинків, котеджів, корпусів баз відпочинку, пансіонатів, готелів, розважальних комплексів, так і на виробничих цехах.

Шифер «Метапласт» являє собою комбіновану конструкцію, яка поєднуватиме міцність металу з легкістю, атмосферною стійкістю і різноманітною кольоровою гаммою полімерних покриттів.

Цей покрівельний матеріал виготовляється з двох шарів спіненого полімеру, армованої зварної металевою сітки та третього шару, що  володіє гарними характеристиками збереження кольору і світлостабілізації  (це робить його стійким до впливу сонячних променів) – наноситься зверху. Після цього вся конструкція пресується під тиском, що виключає можливість розшаровування. Багатошарова композиція шиферу забезпечує його поліпшені термо- і звукоізолюючі властивості. Одержуваний матеріал хімічно стійкий - не боїться агресивних середовищ (солей, слабких розчинів кислот, лугів). А завдяки, практично, нульового значення водопоглинання, він не піддається процесам корозії і гниття.

Основні переваги цього інноваційного покрівельного матеріалу:

Естетичність і широкі можливості для архітектурних фантазій.

Ви можете вибрати один з чотирьох кольорів (синій, зелений, шоколадний і червоний), а гнучкість і простота нарізки дозволить втілити архітектурні рішення різного ступеня складності.

Економічність нового матеріалу досягається відразу декількома факторами.

По-перше, завдяки конструктивним особливостям шиферу, при укладанні не потрібна висока кваліфікація робітників і наявність спеціального інструменту; матеріал легко ріжеться і кріпиться. Незначна маса (1 м2 важить 4,0 кг) не вимагає споруди потужної кроквяної системи.

По-друге, при своєму високій якості та довговічності, відноситься до матеріалів середнього цінового сегмента ринку. Він значно дешевше таких матеріалів, як натуральна черепиця, якісна металочерепиця, профнастил, і куди довговічніше недорогих бітумонаповнених покрівель.

Екологічність.

«Метапастой» - абсолютно безпечний матеріал, на відміну від азбестового шиферу, навіть при спекотному сонці не виділяє ніяких токсичних випарів. Результати випробувань, проведені в інституті екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя показали, що з гігієнічної точки зору застосування «Метапласт» проблем не викликає.

Рекомендації з укладання хвилястих полімерних листів «Метапласт»:

Листи «Метапласт» кріпляться до обрешітки гвинтовими цвяхами з антикорозійним покриттям і захисними полімерними ковпачками того ж кольору, що і лист.

Після замикання ковпачка необхідно «перекусити» вуздечку між двома його частинами

Отвори для цвяхів свердлять на непарних (рахуючи від краю) гребенях хвиль, на відстані 80 мм від нижнього краю листа.

Витрата цвяхів - 7 штук на 1 кв.м укладається шиферу.

Аркуш укладають на обрешітку без зусилля; закріплюють початок і кінець листа, після чого закріпляють проміжні хвилі, починаючи від середини. При виконанні цих умов лист зберігає свої лінійні розміри. Перший лист укладають з напуском за обрешітку фронтону на одну хвилю. Наступні листи укладають з перекриттям попереднього на одну хвилю. Після укладання першого карнизного ряду приступають до укладання другого. Другий ряд укладається з перекриттям на 7 см від кромки першого листа. Другий ряд листів монтується з половини листа з тим, щоб на кутовому стику був наплив в 3, а не в 4 листа. Для цього цілий лист розпилюють навпіл уздовж хвилі «болгаркою» або ножівкою по металу. Уклавши перший, а потім другий ряд листів, приступають до укладання всіх наступних; причому всі непарні ряди укладають як перший, а всі парні - як другий ряд.

Не допускається перегинання або деформування листів в процесі транспортування або переміщення до зони монтажу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШИФЕРУ «Метапласт»

п/п Назва показника Норми згідно ТУ У В.2.7-6-00209651.270-2000 Фактичні значення
1 Межа міцності при вигині, Мпа, не менше 20,0 162,0
2 Ударна в'язкість, Кдж / м2, не менше 15,0 70,0
3 Водонепроникність, год, не менше 24,0 Витримав під тиском 0,49 Мпа (5,0 кгс / см2)
4 Морозостійкість, кол-во циклів поперемінного заморожування і відтавання без ознак руйнування 35 Витримав 40 циклів без ознак руйнування
5 Межа міцності при розтягуванні, Мпа, не менше:

- В поздовжньому напрямку

- В поперечному напрямку

10,0

15,0

11,3

17,5

6 Відносне подовження при розриві,%

- В поздовжньому напрямку

- В поперечному напрямку

  30

30

7 Зміна лінійних розмірів після 6 год при температурі 80 ° С   0
8 Граничне відхилення від номінальних розмір листів, мм: - по довжині - по ширині ± 20

± 30

 

 

Параметри “МЕТАПЛАСТ”

Розмір листів:

- По вертикалі (висота) - 840 мм (770 мм корисна зона, 70 мм зона на перекриття відзначена смугою чорного кольору), величина напливу становить одну хвилю тобто 110 мм;

- По горизонталі (довжина) 6000 мм;

Коньок зроблений під кутом 120º, розмір 180 х 180 х 2000 мм

Шифер кріплять на непарних (рахуючи від краю) гребенях хвиль, на відстані 80 мм від нижнього краю листа; витрата цвяхів - 7 шт. на 1 кв. м покрівлі; рекомендується використовувати гвинтові цвяхи з антикорозійним покриттям довжиною 80 мм. і захисні ПЕ ковпачки, які одночасно виконують роль прокладки під головку цвяха (ПрАТ «Пластмодерн» комплектує вищепереліченими виробами);

Колірна гамма «Метапласт»: синій (RAL 5005), зелений - колір «оболонь» (RAL 6005), темно-шоколадний (RAL 8017), червоний (RAL +3009).

К.т.р. мінімальний, тому зварна сітка є арматурою і не дає «грати» матеріалу при температурних перепадах від -40 ° С до + 80 ° С;

При розрахунку необхідної кількості шиферу (з урахуванням напливів і нарізки) застосовуються такі коефіцієнти:

S покрівлі х 1,2 - для 2-х, 4-х скатних дахів;

S покрівлі х 1,3-1,4 - для складних конфігурацій покрівлі.

Параметри металополімерного хвилястого шиферу «Метапласт»

Параметри Метапласт (Україна)
Ширина листа (по вертикалі), мм 840
Довжина листа (по горизонталі), мм 6000
Товщина листа, мм 4,00
Загальна площа поверхні листа, м2 5,04
Маса 1 м2, кг 4,00
Вага листа, кг 20,84

Прайс-лист