Листи та стрічки із полістиролу (ПС)

Наша фірма виготовляє і реалізує матеріал для сучасної безпечної і презентабельної упаковки - полістирольну стрічку й полістирольні листи.

Полістирол є сучасним матеріалом, який стає прекрасним вибором для створення якісної упаковки. З полістирольної стрічки виготовляють лотки для яєць, коррекси, контейнери, тару для упаковки м'ясних, молочних та інших харчових продуктів, у тому числі харчових жирів, ланчбокси, промислові форми, рекламну продукцію.

Переваги полістирольної упаковки - безпека для людського здоров'я (підтверджується відповідною документацією), відповідність санітарно-гігієнічним нормам і висока міцністю. Полістирольна плівка широко відома своїми високими якостями легкості, міцності, термостійкості, низьким рівнем водопоглинання, стійкістю до кислот і лугів. Полістирол - один з найпоширеніших пластиків завдяки своїй невисокій ціні. Це стабільний і матеріал, що легко піддається обробці. Полістирол добре формується при високій температурі. До того ж, упаковка з полістиролу порадує вас своїм зовнішнім виглядом.

Листи полістиролу одержують шляхом плоскощілинного екструдування гомогенізованого розплаву полімеру. Наша екструзійна лінія має можливість випускати багатошарову полістирольну стрічку, що дає можливість забарвлювати шари в різні кольори. Максимальна ширина плівки полістирольної - до 980 мм. Товщина полістирольної плівки - від 0,18-1,50 мм. Плівка полістирольна намотується в рулони на шпулі поліетиленові ТУ 6-05-1609-77 або на шпулі картонні ТУ 13-0287151-23-94 з внутрішнім діаметром 76 мм. Стрічка може бути забарвлена практично в будь-який колір.

Зверніться до наших фахівців, і вони проконсультують вас щодо властивостей, переробки, застосування матеріалу, підберуть індивідуальну рецептуру, виходячи з ваших побажань. Можливе надання зразків для випробувань, також можлива переробка сировини замовника, в т.ч. вторинної.


 

Прайс-лист